Aký kúpiť darček na 18ku?

Hľadáte nápady na 18. narodeninové darčeky? Skvelé! Prišli ste na správne miesto. Osemnáste narodeniny sú pre každého mladistvého veľkým medzníkom. Od tohto momentu sa stávajú plnoletými a začínajú žiť život dospelých. Je to veľmi vzrušujúce obdobie ich života, ktoré každý z nich očakáva s veľkým nadšením, ale zároveň aj strachom z neznámeho.

Narodeniny dávajú skvelú príležitosť naplánovať stretnutie s blízkymi priateľmi a rodinami. A keď príde na 18. narodeniny, oslava sa zdvojnásobí, pretože je to okamih veľkého šťastia nielen pre každého oslávenca, ale aj jeho rodičov a kamarátov. Pokiaľ ide o narodeninové dary na osemnáste narodeniny, záleží na ich originalite. Výber toho najlepšieho darčeka môže byť trochu zložitejší. Ale nebojte sa! Prišli sme s jedinečnými nápadmi darov pre chlapcov dievčatá, ktoré sa pre nich stanú nezabudnuteľnými.

Darček na 18. narodeniny pre chlapcov

Drevený motýlik

V súčasnosti, keď sa vracia elegancia do ulíc, nemôže byť lepším darčekom pre chlapca dosahujúceho plnoletosť nič iné, ako drevený motýlik. Drevený motýlik dodá každému outfitu muža dômyselnosť a zároveň si ním dokáže udržať aj chlapčenskú hravosť a sviežosť. Drevený motýlik vďaka svojej nadčasovej elegancii nikdy nevyjde z módy a bude so svojím parťákom po celý život vďaka svojmu kvalitnému materiálu a spracovaniu.

Peňaženka

Peňaženka je niečo, čo každý mladý muž potrebuje. Aj keď určite váš 18-ročný potomok už má peňaženku, mohla by byť nahradená kvalitnejším kúskom. Kvalitná, kožená peňaženka by mala vydržať roky – a ak chcete, aby bola skutočne výnimočná, môžete na ňu vyryť špeciálnu správu alebo iniciály majiteľa, poprípade dovnútra, pokiaľ chcete, aby bola táto informácia diskrétnejšia. Vonkajšiu časť peňaženky môžete prispôsobiť aj logom obľúbenej značky áut alebo názvom hudobnej skupiny chlapca.

Darček na 18. narodeniny pre dievčatá

Plyšová kytica

Dievčatá na svoje 18. narodeniny zvyknú dostávať veľké kytice kvetov a plyšové hračky. Oboje tieto dary v sebe nesú hlbšiu myšlienku. Kvety predstavujú prekročenie plnoletosti, kedy sa z dievčaťa stáva dáma a plyšové hračky, naopak, zostávajú ako spomienka na detské časy. Vďaka našim plyšovým kyticiam spojíte túto symboliku v jedno, a tak budete mať pre oslávenkyňu ten najoriginálnejší darček.

Náš E-shop vám ponúka na výber z najrôznejších druhov plyšových kytíc, či už ide o ich veľkosť, vybratých plyšákov alebo farby. Zároveň si môžete plyšovú kyticu poskladať tak, aby predstavovala všetko, čo má oslávenkyňa rada. Garantujeme, že vďaka našim plyšovým kyticiam vyčaríte nielen obrovskú radosť, ale aj nezabudnuteľné spomienky na jedinečné osemnáste narodeniny.

Hodinky

Dámske hodinky sú dnes veľmi rozdielne v porovnaní s niekoľkými rokmi dozadu. Ukrýva sa v nich viac funkcií ako kedykoľvek predtým a dni, v ktorých prevládalo len zlato a blýskavé komponenty sú preč. Naopak sa vytvoril priestor pre nové a kreatívne dizajny ovplyvnené aj modernou technológiou. Vďaka tomuto pokroku viete vybrať hodinky šité na mieru pre každú jednu slečnu. Na výber máte aj spomedzi smartwatches, ktoré sa dajú prepojiť s telefónom a vítané sú hlavne medzi mladou generáciou ľudí.

Darček vhodný pre dievčatá aj chlapcov

Vieme, že vybrať darček pre 18- ročného tínedžera je naozaj obtiažne, nakoľko vkus mladého človeka sa formuje, a čo sa mu páčilo pred pol rokom, nemusí byť už teraz aktuálne. Veríme, že našimi radami sme Vám voľbu darčeka uľahčili. No tými vyššie spomenutými tipmi na darčeky nekončíme a máme pre Vás ešte jeden, ktorý je vhodný ako pre dievčatá, tak aj pre chlapcov.

Poznávací zájazd

Každý mladý človek túži objavovať nové miesta a vidieť zo sveta čo najviac. Dnešná doba sa nesie v znamení lacných leteniek, dostupného ubytovania a možností, o ktorých sa nám kedysi ani len nesnívalo. Doprajte preto svojím potomkom využiť túto možnosť naplno a obdarujte ich poznávacím zájazdom do krajiny alebo mesta, ktoré túžia vidieť. Vďaka internetu si dokážete zarezervovať všetko sami, ale pokiaľ máte radšej istotu, odporúčame vám navštíviť cestovnú kanceláriu. V rámci prehliadky mesta môžete spolu navštíviť aj futbalový zápas obľúbeného klubu, zabaviť sa na koncerte svetovej hviezdy alebo si vychutnať gurmánky zážitok vo vychytenej reštaurácií.

Nech sa už rozhodnete pre akýkoľvek dar, dúfame, že obdarovaného potešíte a spolu si užijete príjemnú oslavu narodenín!