Hľadať

Aké používate kvety? Živé alebo umelé?

Na výrobu kytičiek používame prevažne penové ružičky rôznych farieb a veľkostí. Používame aj dehydratované kvety, ktoré si udržiavajú svoju krásu navždy.

Kedy mi bude doručený tovar?

Tovar doručujeme počas pracovných dní, do 72 hodín od nákupu (pokiaľ máme tovar skladom a objednávka bola urobená v pracovný deň do 12:00 hod). 72 hodín sa počíta od úhrady nákupu, ak ste sa rozhodli pre platbu prevodom.

Aká je cena dopravy vrámci SR?

Cena za dopravu v rámci SR je jednotná pri všetkých objednávkach 3,49 €. Pokiaľ je objednávka v celkovej hodnote nad 70 €, doprava je zdarma.

Aká je cena dopravy do ČR?

Cena za dopravu do ČR je jednotná pri všetkých objednávkach 7,99 €. Pokiaľ je objednávka v celkovej hodnote nad 90 €, doprava je zdarma.

Doručujete kytice aj do iných krajín, ako SR a ČR?

Do iných krajín vrámci EÚ doručujeme na základe dopytu. Prosím informujte sa prostredníctvom emailu info@plysovekytice.sk

Môžem zmeniť deň a miesto doručenia?

Áno, deň vopred ako Vám bude doručená zásielka, Vám kuriérska spoločnosť pošle na Vašu emailovú adresu link, kde môžete zmeniť deň doručenia a miesto doručenia.

Ako môžem zrušiť svoju objednávku?

Vašu objednávku môžete zrušiť telefonicky na +421 904 313 871, alebo emailom na adrese info@plysovekytice.sk

Kedy mi budú vrátené peniaze za stornovanú objednávku?

Peniaze Vám budú vrátené najneskôr do 7 pracovných dní.

Nenašli ste odpoveď na Vašu otázku?
Neváhajte nás kontaktovať, radi Vám pomôžeme. Stačí kontaktovať naše zákaznícke centrum na tel. č. +421 904 313 871 alebo emailom na info@plysovekytice.sk
Naši pracovníci sa o všetko postarajú.

Späť na začiatok