Hľadať

Kto sme?

Sme mladý a kreatívny pár, ktorý sa rozhodol robiť to, čo nás baví a tým vyčariť úsmev na tvári každej jednej osobe. Rozhodli sme sa začať s výrobou plyšových kytíc. Plyšová kytica je originálny darček vhodný na každú príležitosť, ktorý zaručene vyčarí úsmev na tvári obdarovanej osobe.

Naše kytice sa dostali do povedomia v roku 2016. Sú ručne vyrábané z kvalitných materiálov, ktoré starostlivo vyberáme od dodávateľov z rôznych kútov sveta. Neustále sa snažíme prísť s novými a originálnymi nápadmi, ktorých výsledkom je kytička pre milovanú osobu.

Sme rodinná firma

Vo firme vládne rodinná atmosféra. Naši zákazníci sú pre nás ako členovia rodiny, na ktorých nám záleží.

Kvalita zo Slovenska

Naše kytice sú ručne vyrábané na Slovensku. Podporujeme domáci trh výrobou produktov z najkvalitnejších materiálov.

Ručná výroba

Všetky kytice sú vyrábané s láskou a dôrazom na najvyššiu akosť. Našou prioritou je kvalita nie kvantita.

Čo nás viedlo k plyšovým kyticiam?

V kalendári sa písal 14. február, sviatok všetkých zamilovaných. Ako milujúci priateľ som mojej drahej polovičke daroval kyticu ruží spolu s plyšovým medvedíkom. Mala obrovskú radosť. Avšak po pár dňoch začali ruže vädnúť a strácať svoju krásu. Naopak, plyšový medvedík jej ostane na pamiatku minimálne navždy. Práve pri tejto príležitosti vznikol spoločný nápad vytvoriť niečo, čo poteší a zároveň vydrží nielen v spomienkach, ale celý život. Takto vznikla plyšová kytica.

Plyšová kytica je na rozdiel od kytice živých kvetov odolná voči vplyvom prírody. Nezostarne, nezvädne, netreba ju zalievať ani s ňou narábať v rukavičkách. Je to ideálna kytica pre každú ženu, ktorá miluje farby, a neznáša, keď sa jej pred očami menia na hnedú.

Plyšové kytičky sú vhodné ako darček k narodeninám, k meninám, na Valentína, na výročie, na svadbu, na birmovku, na krstiny, pre deti,  na Deň matiek, na Deň otcov, len tak z lásky a pre všetky osoby, na ktorých Vám záleží.

Späť na začiatok